Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü ruhsal ve fiziksel sağlık sorunlarını oluşturmak amacıyla yapılan büyülerden biri olmaktadır. Sabun büyüsü kara büyü olarak nitelendirilen kötü büyüler arasında yer almaktadır. İnsana zarar vermek için kullanılan yaygın büyü türleri arasında ilk sıralarda bulunmaktadır.

Sabun Büyüsü
Sabun Büyüsü

Büyü farklı amaçlar ile yapılır ve genel olarak büyü yaptıran kişi karşı tarafın psikolojisini bozmak amacıyla bu büyüyü yaptırmak istemektedir.

Aynı zamanda kişiye bedensel olarak zarar vermek adına yapılan tehlikeli büyüler arasında bulunuyor.

Sabun büyüsünü her medyum güvenli olarak yapamaz. Alanında profesyonel olan ve deneyimli olan herkesin tercih ettiği medyumlar tarafından güvenli olarak da yapılmaktadır. Etkileri kötü yönlü olan büyülerden biridir.

Sabun Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Sabun büyüsü ne için yapılır sorusu adını sıklıkla duymaya başladığımız ve etkileri konusunda insansa korku uyandıran büyü olması nedeniyle sorular sorulmaktadır. Kara büyüler yapım sonrasında etki etmeye başladığı andan itibaren kişiye ciddi oranda zarar vermeye başlar.

Dünya genelinde kara büyü sınıfında yer alan sabun büyüsü ilk olarak Yahudiler tarafından yapıldığı bilinmektedir. Sabun büyüsü iki aşamalı olarak yapılan büyüdür ve bu iki aşamanın mutlaka tamamlanması gerekmektedir. İlk aşamada kişi psikolojisine zarar verilir ve kişi zamanla delirmeye başlar. algıları dahil başlıca duygularına müdahale edecektir.

Diğer aşama ise kişiye bedensel bir hastalık vermektir. Bu hastalıklar genel olarak kişileri yatağa bağımlı hale getiren hastalıklar olmaktadır. Tehlikeli ve yapımı sonrasında da kişiyi hasta ederek zamanla yaşama sevincini yok eden bir büyü olarak da kullanılır.

Sabun büyüsü yaptırmak için aldığınız kararlardan emin olmanız gerekmektedir. Kara büyüler insanlar tarafından genellikle sevmedikleri ve hoşlanmadıkları kişiye karşı yapılmaktadır. Karşı tarafın yıpranmasını izlemek ve hastalanarak yataklara düşmesini istemek adına yapılan kötü büyüler arasında etkisi uzun olan bir büyüdür.

Sabun büyüsü yaptıran ve ardından bozduran kişiler karşı tarafın büyülerden etkilenmesin durduramaz. Kalıcı sonuçlara neden olan kara büyü sınıfında yer alan sabun büyüsü beden ve zihin sağlığını da olumsuz yönde etkileyen rahatsızlık durumunun devam etmesine neden olmaktadır.

Sabun Büyüsünün Süresi ve Etkisi

Sabun büyüsünün etkileri genellikle kötü ve olumsuz olmaktadır. İnsanları delirten bir güce sahip olan sabun büyüsü yapılmaması konusunda dikkatli karar verilmesi gerekilen büyüler arasında yer almaktadır. Bir kişiye karşı kötü büyü yaptırırken mutlaka sonuçları hakkında da detaylı bilgi almanıza yarar olacaktır.

İnsan fiziksel ve psikolojik olarak bir çöküntü durumuna girmeye başlar ve hastalıklar peşini bırakmaz. Kara büyü nedeniyle ölen insanlarda bulunmaktadır. Bu nedenle karşı tarafa verilecek kötü bir ceza olarak sabun büyüsü tercihi yapmak doğru olmayan sonuçların oluşumuna da neden olacaktır.

Sabun büyüsünün süresi uzun zamanlı olduğu gibi kısa zamanlı da olmaktadır. Kişiye bağlı olarak yapılan büyüler uzun dönemler boyunca devam etmesi durumunda kişinin artık yaşamak için bir neden bulamamasına ve intihar etmesine, delirmesine neden olmaktadır.

Sabun  büyüsü nedeniyle fiziksel olarak hastalık devam eder ve ömür boyunca bu hastalık büyü etkisinden kurtulan kişinin ardından gelmeye devam etmektedir. Sabun büyüsü yapılmadan önce medyumlar büyünün yapılacağı kişi hakkında birtakım bilgileri sormaya başlar.

İğne ucu kullanılarak yapılan büyü olarak da bilinir. İğne ucu ve sabun kullanımı konusunda dikkatli olunmalıdır. Medyumun sabun büyüsü hakkında daha önce kara büyüler sınıfında yer alan bu büyüyü yapmış olmasına dikkat edilmelidir. Medyum hocanın bağlarının tam olması şarttır.

Sabun Büyülerinin Sonuçları

Sabun büyülerinin sonuçları zamana bağlı olarak hızlı etki eden ve kalıcı olarak hasarlar bırakan bir büyü olarak kullanılmaktadır. Günümüzde de kullanımına devam edilen kötü büyüler arsında yer alıyor. İlim ve bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından uygun şartlar ve ortamı olmadan uygulanması tarafımca uygun görmediğim bir işlemdir. Konu ile ilgili şartlar ve malzemeler tam ve eksiksiz bir şekilde tamamlamak gerekmektedir.

Youtube kanalımı da incelemek isterseniz linki tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın

Ara