Sevdirme Büyüleri

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası eski Yeşilçam filmlerinde aşkı hem acı hem de tatlı olarak tanıtsalar da, filmin sonu muhakkak iki aşığın kavuşmasıyla biter. Gerçek hayatta ise Yeşilçam filmlerinin yaşanma olasılığı az olsa da, yaşanılan aşk acısıysa benzerlik gösterir. Hayatını filmlerdeki kadar güzel yaşamak, aşk acısına dur demek isteyenlerse çareyi aşk dualarını okumakta bulur.

Sevdiğimden karşılık görme duası ilişki içerisinde olan bir kişi tarafından okunabileceği gibi temiz duygularla platonik bir aşk besleyen biri tarafından da okunabilir. Aşk dualarının amacı aşk acısı çeken kişinin dualar aracılığıyla sevdiği kadına / erkeğe kavuşmasını sağlamaktır. Aşk duaları sonrasın aşk acısı çeken kişiler sevdiklerine sahip olurken, ilişki yaşayanlarsa istedikleri gibi bir ilişkiye sahip olur. Aşk duaları okuyarak sevdiğini elde etmek isteyen kişiler ilim ve irfan sahibi bir medyumdan destek almalıdır.

Buradan Sevdirme Büyülerini de inceleye bilirsiniz.

Youtube kananımızı da takip edebilir bilgiler alabilirsiniz.

Eşimin Beni Sevmesi için Dua

İlişkiler kimi zaman oldukça zorlayıcı olabilir. Özellikle evliliklerde bir süre sonra karı koca arasındaki ilişkilerde soğuma yaşanır. Soğumanın yaşanmasıyla birlikte eşler arasında sürekli olarak kavga çıkarken; evlilikte huzur ve mutluluk kelimelerinin ne olduğu da unutulmuştur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocamın Beni Sevmesi için Büyüler Nasıl Yapılır ?

Taraflardan birisi sürekli huzursuzluk çıkartırken, diğer taraf ise aşkına sahip çıkarken evliliğini de kurtarmak amacıyla aşk dualarına sığınır. Eşimin beni sevmesi için dua okumak istiyorum diyerek medyumdan destek isteyen kişinin son kurtuluş umudu rabbindedir. Medyum eşler arasındaki sıkıntının çözüşerek, ailenin üzerinde yaşanan kara bulutlarının dağılması için hangi duaların okunması gerektiğiyle ilgili yönlendirir. Bu arada medyum aşk duası okumak isteyen kişiye okuması için Esma-ül Hüsnalar ve bazı tılsımlı sözcükler verir.

okumayla sevgi duasi - Sevdiğimden Karşılık Görme Duası
Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Aşk dualarıyla birlikte okunması istenen Esma-ül Hüsnalar için en doğru vakitler Arifeler ve Kadir Gecesidir. Bu zamanlarda okunan duaların etkisi daha güçlüdür. Aynı zamanda aşk duası ve Esma-ül Hüsnaların okunması için doğru zaman sabah ve akşam namazlarını kıldıktan hemen sonradır. Kişi niyetini ve hissettiklerini söyledikten sonra aşk duasına ve esmaları okumaya geçer. Duanın kabul edilmesinde en önemli detaylardan birisi kişinin iyi niyeti ve aşkının kuvvetidir.

Kocamdan Karşılık Görme Duası; Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Kadınlar evliliklerinde hem kocasını hem de ailesini mutlu etmek için durmadan emek harcarlar. Çoğu zaman emekleri karşılık görse de bazı durumlarda ne yazık ki kocaları için görünmez kişidirler. Böyle durumlarda kadınlar ilk olarak tatlı dillerini de kullanarak kocalarıyla iletişim kurmayı denemelilerdir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocama Kendimi Sevdirme Büyüsü

Sonraki süreç ise kadının kendine hem fiziksel hem de ruhsal olarak bakmasıdır. Çünkü kendine güvenen ve hayattan ne istediğini bilen bir kadından hiç kimse daha çekici değildir. Kadının tüm çabalarına rağmen kocası için yine de görünmez oluyorsa çare aşk dualarında gizlidir. Kocamdan karşılık görme duası ile hak etiği değeri görmek istiyorum diyen bir kadına maneviyatı güçlü olan bir hoca seve seve yardım edecektir. Kocamdan karşılık görme duasının okunmaya başlamasıyla birlikte; kocası kadındaki değişimleri fark edecek ve tüm bu değişimlerden de mutlu olacaktır.

Artık sıra karısını mutlu etmek isteyen adamın değişimindedir. Evine zamanında gelen, karısıyla ve ailesiyle ilgilenen, tatlı dilli hatta eskisinden çok daha güler yüzlü ve şefkatli bir adam olmuştur. Kocamdan karşılık görme duası sayesinde hayatlarındaki adamı değişmesini sağlayan kadınlar, Rabbine de binlerce kez teşekkür eder.

Gözü Benden Başkasını Görmesin Duası

Her kadın biraz kıskanç olsa da bazı kadınların kıskançlığının derecesi çok yüksektir. Bunun nedeni de aldatılmasalar da daha doğrusu aldatıldıklarından emin olmasalar da kocalarının şüpheli hareketlerinin sonucunda bu hale gelmişlerdir.

Kocasının tüm şüpheli hareketlerine rağmen kocasına ilk günkü gibi aşık olan kadın ise çareyi dualarda arar. Kocamın gözü benden başkasını görmesin duası sayesinde hem kıskançlıklarına son vermek hem de aldatılıyorsa bu durumu sonra ermesi için harekete geçmek istemektedir. Dua sayesinde dileği de kabul olan kadın, kocasıyla birlikte mutlu olduğu kadar huzurlu bir hayata da adım atar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocamın Beni Sevmesi için Büyü

Sevdiğim Hemen Dönsün Duası; Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

İlişkiler he zaman zordur; özellikle de bir tarafın sevgisi diğer tarafı katladığı durumlarda. Böyle zamanlarda sevgisi fazla olan taraf karşı tarafı ölçmek amacıyla bazı tutumlar sergileyebilir. Bu tutumlar yanlış olsa da seven tarafın karşı taraftan emin olması içindir. Buraya kadar her şey yolunda olsa da deneyen taraf karşındakini kaybettiğinde aslıda yaptığının ne kadar çocukça olduğunu da anlamış olur. Sevdiğine yeniden kavuşmak içinse sevdiğim hemen dönsün duasıyla, derdine çözüm bulmaya çalışır.

Bir önceki yazımız olan Kocamın Beni Sevmesi için Büyü başlıklı makalemizde Eşimin Sevmesi İçin Büyü, Kendimi Sevdirme Büyüsü ve Kocam Hemen Bana Dönsün Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Murterem dedi ki:

  Selamünaleyküm Muharrem hocam hakikaten sizi öncelikle tebrik ediyorum başka ne denir bilmiyorum kısa bir sürede sevgilimin bana olan ilgi ve alakası ile sıkıntı mı kısa bir sürede çözümlediğiniz için onun benimle bu kadar alakadar olmasina benimle en ince ayrıntıya kadar ilgilenmesine vesile olduğunuz için teşekkür ediyorum iyi ki sizinle karşılaştım

 2. Şema dedi ki:

  Değerli hocam çok sağ olun kısa sürede nişanlımla olan bağlarım arttii ilgi ve alakası o kadar yükseldi ki simarmamam elimde değil harikasınız hocam

 3. cenk dedi ki:

  EğitimİNDE çok başarılı kız arkadaşım dersleri çok iyiydi tanıştıktan sonraki dönemde sınıfta kaldı bundan dolayı benden uzaklaşmak istedi.bende bu konuda ona engel olmak istemiyor ve ondan ayrılmak istemiyordum çok karmaşık bir durumda onun için bölümümde değiştirdim ki istemediğim bir bölüm idi ne yapacağım düşünürken ev arkadaşım birkaç konuda araştırmış Muharrem hocamla tanıştırdı beni hazırladı karşılık görme duasıyla ilişkimiz öyle güçlendik ki neredeysetüm çalışmalarımızı beraber yapar olduk başarımızı yeniden elde etmeye başladık desteklerinden dolayı Muharrem hocama bende çok teşekkür ederim.

 4. armağan dedi ki:

  eşimin biri ile görüştüğünü gördüm iş arkadaşı ama aralarındaki samimiyeti gördüm bana olan ilgi ve alakası neredeyse bitmişti o arkadaşı çok fazla dikkatini çekiyordu ama hissediyordum eşimin de bundan çok memnun olmadığını bir takım şeylerin onu rahatsız ettiğini anlıyordum çözüm yolları araştırırken internet üzerinden Muharrem hoca ile tanıştım hazırlamış olduğu karşılık görme duası sayesinde öyle güzel şeyler gösterdi ki bize eşime de durumdan bahsettim onun da onayı ile beraber ilişkimizin daha çok güçlendiğini gördük ve yaşıyoruz çok sağ ol Muharrem hocam çok sağ ol

 5. sercan dedi ki:

  guzel annem mukemmel babam aralarında sadece saygı kalmıs derken hocam sayesınde kullerı temızledık yenıden aralarındakı ates yanmaya basladı başka nasıl anlatılır ki bilmem hakıkaten allah razı olsun sızden muharrem hocam ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara