Bağlama Duaları

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua Aşk bin insanın ödülü olabileceği gibi laneti de olabilir. Aşk karşılıklı ve doya doya yaşandığında cennetken, karşılıksız yaşandığında ise cehennemin kendisidir. Sevdiği insanı ne yaparsa yapsın kendine bağlayamamış ya da bir ilişki içerisinde olsa bile sevilmediğini düşünen insan aşk acısının da içerisine düşmüştür.

Bunun için kişi aşk duası kategorisi içerisinde de yer alan bağlama dualarına başvurur. Bağlama duaları arasında; sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua, sevgiliyi bağlama duası, sevdiğini bağlama duası, kocayı kendine bağlama duaları gibi pek çok dua mevcuttur.

Bağlama duası okuyarak istediğine kavuşmak isteyen kişiler, medyumlardan destek almak zorundadır. Medyum bağlama duasını neden ve hangi amaçla yapmak istediğini öğrendikten sonra bağlam duasının hazırlıklarına başlayacaktır.

Bağlama duası içerisinde dualar, esmalar, tılsımlı sözcükler ve bazı malzemeler kullanılır. Bağlama duası içerisinde malzeme kullanılmasının nedeni duanın etkisini ve gücünü arttırmak içindir. Bağlama duası içerisinde kullanılabilecek malzemelerden bazıları aşağıda yer almaktadır.

  • Fotoğraf
  • Kişisel Bir Eşya ( Tarak, Kıyafet, Saç vb)
  • Nohut / Fasulye
  • Kaşık
  • İp / Urgan
  • Mum
  • Hayvan Organları (Kalp / Böbrek / Beyin vb)
Muharrem Hoca Açıkladı:  Hızlı Tutan Bağlama Duası

Bağlama duası içerisinde yukarıdaki malzemelerden bazıları kullanılabileceği gibi hiçbiri de kullanılmayabilir. Bağlama duasının içeriği dua okumak isteyen kişini amacına, ihtiyacına ve durumuna göre değişiklik gösterir. Medyumun görevi ise danışanının ihtiyaçlarını anladıktan sonra kendisi içi en uygun olan duayı hazırlamaktır.

Sevgiliyi Bağlama Duası

Sosyal bir varlık olan insanoğlu sevdiği kişiden karşılık bulamadığında kendi içine kapanarak, yalnız bir insan haline gelir. Hem çevresinden soyutlanmamak hem de sevdiğine ulaşmak için bağlama duaları en güzel ve garanti çözümlerden birisidir. Bunun için aşk acısı çeken ya da ilişkisinde karşı tarafın sevgisini az bulan kişiler sevgiliyi bağlama duası sayesinde istediklerini elde ederler.

evlenme duasi oku - Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua
Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevgiliyi bağlama duasında dua okuyan kişinin dikkat etmesi gereken bazı detaylar vardır. Destek alınan medyumun anlattığı şekilde dua sürecinin tamamlanması şarttır. Dua okumadan önce beden temizliği için abdest alınması gerekir. Beden temizliği ne kadar önemliyse manevi temizlik de çok önemlidir. Manevi temizlikten kasıt dua okuyacak olan kişinin dua okumadan önce kalbinden de, beyninden de tüm olumsuz düşüncelerin atılmasıdır.

Dua okumaya başlamadan önce dua okuyacak kişinin kalbinde aşkı ve niyetinden başka herhangi bir şey olmamalıdır. Ayrıca dua okunacak yerin temiz olmasına da ekstra özen gösterilmelidir. Dua okuyan kişi rahatsız edilmeyeceği ve tek başına kalabileceği bir yer seçmelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Duası Nasıl Okunur? Bağlama Duası Nasıl Yapılır ?

Sevdiğini Bağlama Duası; Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevdiğini bağlama duası okumak isteyen kişinin birçok farklı nedeni olsa da herkesin amacı aynıdır. Sevdiği kişinin de kendisini sevmesi ve birlikte mutlu bir hayat yaşamalarıdır. Sevdiğini bağlama duasının yapılabilmesi için dua okumak isteyen kişi bir medyumdan destek almalıdır. Dua okuyan kişi medyumda hizmet almaya başladığı anda, dua süreci de başlamış olur. Sevdiğini bağlama duasının üç ana aşaması vardır. İlk aşama medyum aşamasıdır.

Bu aşamada dua okumak isteyen kişi ne istediğini, neden istediğini ve kim için yapılması istediğini anlatır. Danışanını dinleyen medyum ise almış olduğu bilgilere göre uygun olan sevdiğini bağlama duasını hazırlamaya başalar. İkinci aşama medyumun bağlama duasını hazırlamasıyla da başlamış olur. Medyum bağlama duasıyla ilgili yapılması gerekenleri tek tek anlatır. Açıklamalarda duanın kaç kere, nasıl olunması gerektiğinden, nelere dikkat edileceğine kadar her şey detaylıca anlatır. Bu aşamada dua okumak isteyen kişi medyumun dediklerine uygun olarak sevdiğini bağlama duası sürecini tamamlar.

Üçüncü aşamaysa aşk acısı çekenler ve aşkına ulaşmak için daha fazla beklemek istemeyenler için en zor bölümdür. Bu aşamada dua okuyan kişi duanın etkisini göstermesi için beklemeye başlar. Bekleme süresinde en sık yapılan hata dua okuyan kişinin umutsuzluğa düşmesidir. Duasını tamamlayıp, bekleyen kişi  sevdiğine kavuşacağına olan inanç ve şükür duygularıyla son aşamayı tamamlamalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Duası

Kocayı Kendine Bağlama Duaları

Kocayı kendine bağlama duaları, sürekli olarak aldatılan ve kocası evine hiç uğramayan kadınlar tarafından tercih edilir. Dua için acı çeken kadın bir medyumdan hizmet almalıdır. Kocayı kendine bağlama duasının başarıyla tamamlanmasının ardından aşk acısı çeken ve yok sayılan kadın için yepyeni bir dönem başlar. Artık, kocası hiç olmadığı kadar iyi ve ilgilidir.

Bir önceki yazımız olan En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu başlıklı makalemizde Bağlama Duası Nasıl Edilir?, Birini Kendine Bağlama Duası ve En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. mehmetalican dedi ki:

    hocam cok sag olun kısa zaman ıcınde nısanlımla olan sorunlarımız coduk bana olan sevgısının var oldugunu bılıyorudum ve net olmayan seyler vardı kı basardık hocam sayenızde cok sag olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara