Aşk Duaları

Sevdiğinin Kalbine Girme Duası

Sevdiğinin Kalbine Girme Duası

Sevdiğinin Kalbine Girme Duası İnternete aşk kelimesini yazdığımızda karşımıza sadece Türkçe dilinde bile binlerce farklı içerik çıkar. Peki, insanları aşk konusunda bu kadar çok düşünmeye, yazmaya ve konuşmaya iten neden, nedir biliyor musunuz? Aşkın hem yapıcı hem de yakıcı etkisidir. Sadece üç harften oluşan bir duygunun içerisinde şefkat de dahil olmak üzere birçok farklı duyguyu barındırmasından kaynaklanır.

Aşk duygusu o kadar yoğundur ki, aşık olan kişi duygusunu paylaşmadan yapamaz. Biz sadece kendimize sakladığımızı düşündüğümüz zamanlarda bile filmlerle, müzikle, konuşarak ya da konuşmayarak aşkımızı sonuna kadar haykırırız. Aşkın bu kadar kıymetli ve önemli olması bazı insanlar tarafından anlaşılamasa da şanslı kişiler gerçek aşkın ne demek olduğunu iyi bilirler.

Daha şanlı olanlar ise hem gerçek aşkını bulmuş hem de aşkına karşılık bulmuş kişilerdir. Aşk acısıyla yanıp tutuşanlar ise sevdiğine ulaşmanın yollarını arar. Bu yollarda birisi de aşk dualarıdır. Aşk duaları aşk acısı çeken kişinin kalbinde bir umut oluşturur. O umutta aşık olan kişinin sonunda aşkına kavuşabilecek olma ihtimalidir. Aşk duaları çok çeşitli olmakla birlikte her ihtiyaca uygun bir aşk duası muhakkak vardır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Hızlı Tutan Aşk Duası

Aşk duaları farklı farklı olsa da, başarılı bir şekilde uygulandığında aşık olan kişiyi aşkına getirir. Aşk duaları arasında merak edilen dualar; sevdiğinin kalbine girme duası, eşinin kalbini kazanma duası, nişanlımın gözüne girme duası, erkek arkadaşımı etkileme duası ve sevdiğim bana dönsün duasıdır.

Eşinin Kalbini Kazanma Duası

Her aşk zorluklardan ve bazı sınavlardan geçer. Bu sınavlardan birisi de evliliktir. Şimdiye kadar sınırlı sayıda görüşen çift evlendikten sonra aynı evin içerisinde birbirlerinin en saf ve en yeni hallerine tanık olurlar. Bu tanıklıklar sonrasında eşler birbirine daha çok bağlanabileceği gibi birbirinden uzaklaşabilir. Böyle durumlarda gerçekten seven ve evliliğine sahip çıkmak isteyen taraf ilişkisine özenmek zorundadır.

kismet acma duasi - Sevdiğinin Kalbine Girme Duası
Sevdiğinin Kalbine Girme Duası

Çift arasında iletişim ve muhabbet ne kadar fazla olursa ilişki de o kadar iyi olacaktır. Bu nedenle eşinin kalbini kazanmaya çalışan taraf hem söylediklerine, hem yaptıklarına, hem de fiziksek görünümüne dikkat etmelidir. Eşiyle kurmak istediği tüm yakınlıklara rağmen bir türlü eşinin kalbini kazanamadığını düşünen taraf aşk dualarına sığınır. Eşinin kalbini kazanma duası sayesinde aşkından hiçbir şey kaybetmeyen taraf, istediğine de kavuşacaktır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Anında Tutan Aşk Duası

Nişanlımın Gözüne Girme Duası

İlişkinin her evresinin kendine göre birtakım zorlukları ve sorumlulukları olsa da, en zor ilişki dönemi nişanlılık evresidir. Nişanlılık evresinin bu kadar zor olmasının sebebi ise birden bire değişen sorumluluklardır. Şimdiye kadar ilişkilerini ve aşklarını iki kişi yaşayan çift, nişanlanmalarıyla birlikte ailelerin de olduğu bir ilişki yaşamaya başlar. Tür kültüründe ailelerin her detay karışmaları ve karışmayı kendilerinde hak görmeleri ise kavgaların temelini oluşturur.

Nişanlılık döneminde hiç olmadığı kadar yıpranan ilişki, çiftin de birbirlerinin gerçek yüzlerini görmelerine neden olur. Nişanlılığa bağlı ilişki yıpranması durumundaysa bir taraf diğerinden soğumaya başlar. Aşık olan taraf bir yandan süreci idare etmeye çalışırken, bir yandan da nişanlısının gözüne girmeye çalışır. Ne yaparsa yapsın nişanlısıyla konuşamadığını anlayan tarafsa çareyi dualar da bulur. Nişanlımın gözüne girme duası sayesinde sorunlarından kurtulmak isteyen kişinin en büyük yardımcısı da Rabbi olacaktır.

Erkek Arkadaşımı Etkileme Duası

İki insanın birbirini sevmesi kolay olsa da, anlaşmaları o kadar kolay değildir. Her ilişki emek istediği gibi sevgi de emek ister. Erkek arkadaşını etkileyerek, kendisini her şeyden ve herkesten daha fazla sevmesini isteyen kişi için çözüm dualardadır. Erkek arkadaşımı etkileme duası aracılığıyla istediğine kavuşmak isteye aşık kişi, temiz duygularla duasını okuduğunda karşılığını da alacaktır. Aşk dualarında aşkın gücü ve niyetin temizliği inançla birleştiğinde dua eden kişi için her şey güzel olur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Sevdiğim Bana Dönsün; Sevdiğinin Kalbine Girme Duası

Bazı insanlar aşkı bulacak kadar şanslı olsalar da, ilişkilerini bir süre daha yaşayacak kadar şanslı olmazlar. Bir tarafın aşkı bittiğinde, ilişki de bitmiş olur. Terk edilmesine rağmen sevmeye devam eden taraf ise duaların desteğiyle sevdiğine kavuşmanın yollarını arar. Sevdiğim bana dönsün duasını okuyarak, eski güzel günlerine dönmeyi ümit eder. Dua okuyan kişi, duanın gücüyle rahatlayarak dileğinin Rabbi tarafından kabul edilmesi için dua eder.

Bir önceki yazımız olan En Kısa Sürede Aşk Duası başlıklı makalemizde Çabuk Tutan Aşk Duası, En Kısa Sürede Aşk Duası ve Gerçek Aşk Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara