Sevgi Duaları

Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum İnsanoğlunun yaşaması için nefes almak ne kadar önemliyse, aşk ve sevgi duyguları da o kadar önemlidir. İnsan sevgi ve aşk sayesinde kim olduğunu ve benliğini bulurken; aşk ve sevgi duygularının yoksunluğu da kişiyi içten içe yok eder.  Sevgisizlik ve aşksızlıktan daha yakıcı olan ise aşık kişinin aşkına karşılık bulamaması ya da karşı tarafının aşkının göz göre göre yok olduğunu görmesidir.

Sevgi duası yaptırma istiyorum diyen kişi hayatında kendisini seven ve sevebileceği birini bulmak için olabileceği gibi ilişki içerisindeyken de sevgi duasını okumak isteyebilir. Sevgi duası okumak isteyen kişinin yapması gereken maneviyatı yüksek olan bir medyumdan destek almaktır. Medyum, sevgi duası okumak isteyen danışanına bazı sorular sorar. Soruların amacı sevgi duasını ne amaçla yaptırdığını anlamak içindir.

Çünkü sevgi duası okumak istediği kişi belirliyse farklı bir süreç, sevgi duasının okunacağı kişi belli değilse farklı bir süreç uygulanacaktır. Sevgi duasının sosyal bir varlık olan insanoğlunun hayatta sevgisini paylaşabileceği ve güvenebileceği birisini bulmak için yapılır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Sevgi Oluşması için Dua

Sevgi duası bilinmeyen, hayırlı bir kısmet için okunabileceği gibi sevilen ancak tam olarak karşılık alınamayan birisi için de okunabilir. Medyum, danışanından gerekli olan tüm bilgileri öğrendikten sonra sevgi duası için gerekli olan tüm dualar, esmalar, vefkler ve tılsımlı sözcükler de hazırlanılmaya başlar.

Sevgime Karşılık Bulma Duası

Sevgi nedir sorusu, insanoğlunun en çok sorduğu sorulardan birisidir. Türk sinemasına damga vuran kült filmlerden birisi sevgi için “sevgi neydi? Sevgi emekti” demişti. Belki de sevgi ve aşk tanımını en güzel tanımlayan cümlelerdendir, bu söz. Sevginin emek ve çabalamak olduğunu düşünenlerse sevgisine karşılık bulma amacıyla sevgime karşılık bulma duasını okuyarak, istediklerine de sahip olurlar.

kuvvetli muhabbet duasi - Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sevgime karşılık bulma duası, sevdiğinden ne yaparsa yapsın vazgeçemeyen ancak aşk acısına da daha fazla dayanmak istemeyen kişiler tarafından uygulanır. Sevgi duası okunmadan önce abdest alınmalı, sonrasında da besmele çekilerek dua sürecine başlanmalıdır.  Sevgi duasını okumak isteyen kişilerin ne yapacakları, nelere dikkat edecekleri ya da nasıl yapılacağı medyum tarafından detaylı bir şekilde anlatılır.

Nişanlımın Sevmesi için Dua

Birbirini seven çiftler için belki de en zor olan dönemlerin başında nişanlılık gelir. Çünkü nişanlılık dönemiyle birlikte şimdiye kadar iki kişi olan aşık çift, ailelerin de bir araya gelmesiyle birlikte çoğalır. Kişilerin çoğalması, evlilik stresi, ekonomik sıkıntılar, ev seçimi, gelenek ve görenekler derken seven kişiler arasındaki ilişkide yıpranmaya başlar. İlişkinin yıpranması, çiftin ilişkisi için de çanların çaldığı anlamına gelir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Sevgi Oluşması için Dua

Her iki tarafın davranışlarında değişiklik olsa da, bir tarafın davranış değişimlerinin nedeni sevgisizliktir. Yaşanılan tüm olaylara rağmen nişanlısını sevmeye devam eden kişiyse; nişanlımın sevmesi için dua sayesinde istediğine ulaşır. Sevgi duasının başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ise çift arasındaki ilişki de yeniden düzelmeye başlar.

Kocamdan Sevgi Görme Duası

İlişki kurmak, birisine güvenmek ne kadar zorsa, evlilik sürecini devam ettirmek de çok zordur. Kişiler aşk evliliği yapmış olsa bile birbirini tanımayan iki kişinin aynı evde yaşayarak, ortak bir noktada buluşması oldukça zordur. Evlilik birliği içerisinde yaşanan sıkıntılar sonucunda özellikle de erkekler de karısına karşı davranış değişiklikleri olabilir.

Davranış değişiklikleri sonucunda karısından uzaklaşan erken, farklı kadınlara karşıda ilgi duymaya başlar. Aşık olan ve yuvasını bir arada tutmak isteyen karısı ise çareyi kocamdan sevgi görme duasında bulur. Kocamdan sevgi görme duasının başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından koca hem karısına hem de ailesine dönüş yapar. Evine ve karısına geri dönen koca için artık tek şey karısının mutluluğudur. Karısına gözü gibi bakan adam için bundan sonra hayatındaki tek kadın da karısı olacaktır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Sevgi Oluşması için Dua

Sevgi Duası Faydaları; Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sevdikleri insanla bir ömür boyu mutlu olmak isteyen kişiler, sevgi duası sayesinde istedikleri sevgiye de değere de kavuşurlar. Sevgi duası faydaları saymakla bitmemekle birlikte okuyan kişilerin de okunan kişilerin de hayatına dokunmayı başarmıştır. Sevgi duası sonucunda insanlar evlerini yıkılmaktan kurtardığı gibi birçok aşık da, aşkına kavuşarak mutlu bir hayata sahip olur. Sevgi duasının faydalarından belki de en önemlisi birbirine değer verecek ve sevecek olan iki kişiyi bir araya getirmesidir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara