Sevgi Duaları

Sevgi Oluşması için Dua

Sevgi Oluşması için Dua

Sevgi Oluşması için Dua Sevgi güzel bir duygu olsa da, insanoğlu bazen sevdiği kişi tarafından tercih edilmiyor. Reddedilmek, aşkına karşılık bulamamak dünyanın en yıkıcı duygularından olsa da, aşık kişi aşkından kurtulamadığı için aşk acısı çekmeye devam ediyor. Aşkından vazgeçse de bir türlü vazgeçemeyen kişi aşkına ulaşmanın yollarını arıyor.

Aşk dualarına başvurmadan önce aşık kişiler sorunun neden kaynaklandığını bulmaya çalışmalıdır. Karşı tarafın soğumasına ya da amma da ısrarcı tepkisine maruz kalmayacak şekilde ilgi gösterilmelidir. Aşık kişi sevgisini de, ilgisini de göstermesine rağmen herhangi bir tepki alamıyorsa, aşk dualarına sığınır. Ancak bir kişinin aşk duası etmeden önce kendisinden ve isteklerinden emin olması şarttır. Aşık olan ya da aşık olduğunu düşünen kişinin aşağıdaki sorulara da yanıt bulması gerekir.

  • Ne hissediyorum?
  • Aşık olduğum kişi bir takıntı mı yoksa gerçek aşk mı?
  • Ona karşı duygularım bir hoşlanmadan ibaret mi yoksa geleceğimde aşık olduğum kişiyi istiyor muyum?
  • Bu kişiyle evlenmek istiyor muyum ya da gelecek planlarımda aşık olduğum kişi var mı?
Muharrem Hoca Açıkladı:  Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sorulara dürüstçe yanıt verdikten sonra kişi duygularını da bir kez daha teyit etmiş olur. Soruların yanıtları sonrasında evet, ben bu adam ya da kadınla bir gelecek düşünüyorum diyorsanız, aşk duası sizin için en doğru seçeneklerden birisi olacaktır. Aşk duaları içerisinde; sevgi oluşması için dua, kendini sevdirme duası, birine kendini sevdirme duası, çok etkili sevgi duası ya da sevgilim beni sevsin duası tercih edilebilir.

Kendini Sevdirme Duası

Sevdikleri insandan hiç karşılık görmeyen ya da ilişkide almaları gereken sevgiyi de, değeri de göremeyen aşık insanlar kendini sevdirme duasını okumaya başlarlar. Amaçları kendini sevdirme duası sayesinde sevdikleri kişiden aynı şekilde sevgi görebilmektir. Birçok kişi için bu yaklaşım umutsuz bir durum gibi gözükse de gerçekten seven ve aşk acısının ne demek olduğunu bilen insanlar için bu yaklaşım oldukça normal, hatta doğrudur.

kismeti acan dua - Sevgi Oluşması için Dua
Sevgi Oluşması için Dua

Tam da bu nedenlerle kişi aşk acısı çekmek yerine Rabbinin de desteğiyle hem sevmek hem de sevdiği kişi tarafından sevilmek ister. Kendini sevdirme duası okumak isteyen kişinin niyeti sevgiden ve temiz duygulardan başka hiçbir şey olmamalıdır. İntikam, gününü gösterme gibi kötü niyetli duygularla kendini sevdirme duasını okuyan kişiler için sonuç başarısız olacaktır. Ayrıca kötü niyetlerle edilen duaların da, okuyan kişiye olumsuz dönüşü olabileceği bilinmelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Birine Kendini Sevdirme Duası

Birine kendimi sevdirme duasının okunmasındaki amaç sevgi görmektir. Karşı cinsle tam olmaya çalışsa da, bir türlü aradığı aşkı ve sevgiyi bulamayan kişiler son çare olarak birine kendini sevdirme duasını okurlar. Birine kendini sevdirme duası özellikle bir kişi için yapılabileceği gibi hayatında kendisini gerçekten sevecek birisini arayanlar tarafından da yapılır. Duanın nedeni ya da amacı ne olursa olsun inanç, şükür ve iyi niyetle edilen sevgi duası da başarıya erişecektir.

Duaların başarıya ulaşmasında birçok farklı faktör rol alsa da en önemlisi inançtır. İnanç duygusu sadece duayı ederken değil, duanın gerçekleşmesini beklerken de önemlidir. Çoğu insan duanın son aşaması olan bekleme aşamasında başarısız olur. Nedeniyse bekleme aşamasında da dua okuyan kişinin acaba olacak mı yerine zaten duasının kabul edildiğinin inancıyla hayatını yaşaması gerekir.

Çok Etkili Sevgi Duası

Çok etkili sevgi duası, aşkın ıstırabına daha fazla dayanmak istemeyen kişiler tarafından okunan bir duadır. Bu dua hem oldukça etkili hem de dua süreci tamamlandıktan sonra etki süresi diğer dualara göre daha kısadır. Çok etkili sevgi duası aşkına karşılık göremeyen kimseler tarafından okunduğu gibi aldatılan, boşanma aşamasında olan ya da terk edilen kişiler tarafından da tercih edilir. Aşk duası okunup tamamlandıktan kısa bir süre sonra dua okuyan kişinin hayatı da düzelmeye başlar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sevgilim Beni Sevsin; Sevgi Oluşması için Dua

Sevgilim beni sevsin istiyorum diyen birisi her ne kadar ilişki içerisinde olsa da, ilişkisinin bitmek üzere olduğunun da farkındadır. İlişkinin üzerindeki kara bulutları dağıtmak isteyen aşık kişi ise çaresini aşk dualarında arar. Aşk duası sonucunda sevgilisinin aşkına sahip olmak isteyen kişi çok daha fazlasını bulacaktır. Öyle ki aşk duası okuyan kişi bir süre sonra aşk duası okuduğu kişiyle evlenerek, mutlu bir yuva sahibi olabilir.

Bir önceki yazımız olan Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum başlıklı makalemizde Kocamdan Sevgi Görme Duası, Nişanlımın Sevmesi için Dua ve Sevgi Duası Faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara