Muhabbet Duaları

Suya Okunan Muhabbet Duası

Suya Okunan Muhabbet Duası

Suya Okunan Muhabbet Duası Sevgi aşk duaları arasında bulunan muhabbet duası insanlar arasındaki muhabbetin artması amacıyla yapılır. Muhabbet duasının tercih edilme nedenlerinden bazıları aşağıda yer almaktadır.

  • Çiftler arasındaki ilişkinin iyileştirilmesi
  • Kişiler arasında sevginin artması
  • Tartışmaların ve kavgaların son bulması

Muhabbet duasını yapılma nedenleri farklı farklı olsa da muhabbet duası başarıyla sonuçlandığında iki kişi arasındaki iletişimin de, sevginin de artmasına neden olur. Muhabbet dualarının aynı zamanda sevgi duaları kategorisinde yer alması bir tesadüf değildir.

youtube kanalımız.

Çünkü muhabbet duaları aşk acısı çeken kişiler tarafından yapılabileceği gibi arkadaşlar ya da aile üyeleri arasındaki bağları güçlendirmek için de yapılır. Muhabbet duaları kategorisi içerisinde birçok farklı dua yer alır. En çok merak edilen muhabbet duaları; Suya Okunan Muhabbet Duası, suya okuna sevgi duası, suya okunup içirilen muhabbet duası ve gerçek muhabbet dualarıdır.

Dua okuyan kişinin dua okuma nedeni farklı olsa da, niyeti iyi olduğu takdirde duası da etkili olacaktır. Her ne kadar duaların etkili olmasında iyi niyet önemli olsa da, dua okumak isteyen kişi dileğinin olması için bir medyumdan destek almalıdır. Dua okuyarak dileğinin olmasını isteyen kişiler ise medyum seçimine özen göstermelidir.  Dua okumak isteyen kişiler medyum seçerken aşağıdaki konulara özen göstermelidir.

  • Medyuma ait bir web sitesi var mı? Web sitesi var ise içerikleri bilgilendirici mi?
  • Vergi levhası bulunuyor mu?
  • Web sitesi güven veriyor mu?
  • Medyum hakkında kullanıcı yorumları neler diyor?
  • Randevu almak için aradığınızda iletişime geçen kişinin konuşması nasıl?
Muharrem Hoca Açıkladı:  Muhabbet Duası Nasıl Etki Eder?

Yukarıdaki her soru iyi bir medyum bulmak için yeteri olmasa da, tecrübeli ya da danışanlarına saygısı olmayan medyumların elenmesi için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Suya Okunan Sevgi Duası

Suya okunan sevgi duası yaptırmak isteyen kişiler, kesinlikle bir medyumdan destek almalıdır. Suya okunan sevgi duası güçlü olduğu kadar kendi içerisinde birçok farklı aşamayı bulunduran bir dua çeşididir. Hizmet alınan medyuma neden dua etmek istediğini, tam olarak ne istediğini anlatan danışan, dua sürecini de başlatmış olur. Medyum danışanına özel olarak hazırladığı duayı, en ince ayrıntısına kadar anlatır.

hizli tutan ask muhabbet duasi - Suya Okunan Muhabbet Duası
Suya Okunan Muhabbet Duası

Dua okumak isteyen kişinin yapması gerekense, medyumun belirtiği şekilde duasını okumaktır. Duanın adından da anlaşılacağı üzere dua sürecinde suyun önemi büyüktür. Okunan dua suya bakılarak okunur. Buradaki amaç okuyan kişinin içerisindeki tüm vesveselerin su olup akıp gitmesidir. Zaten duayı okumaya başlayan kişi de duayı okumaya başladığı an itibariyle hafiflediğini hisseder.

Suya Okunup İçirilen Muhabbet Duası

Suya okunup içirilen muhabbet duası belli bir deneyim ve tecrübe ister. Bu nedenle de internetten araştırılarak değil, bir medyumdan destek alınarak sürece başlanmalıdır. Medyum suya okunacak olan duayı hazırladıktan sonra danışanına yapacaklarını da anlatır. Dua hazırlandıktan sonra suya okunarak okuması da geçekleştirilir. Duanın suya okuma süreci tamamlandıktan sonra ise okunan su, dua okunan kişiye içerilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Muhabbet Duası Nasıl Etki Eder?

Suya okunup içirilen muhabbet duasında dikkat edilesi gereken noktalara özen gösterilmelidir. Örnek vermek gerekirse dua okuyan kişi suya okunan muhabbet duası yaptığını ve sonrasında suyu içirerek dileğine kavuştuğunu kimseyle paylaşmamalıdır. Su duası tamamlandıktan sonra etkileri de bir hafta ile 20 gün arasında görülmeye başlar. Dua sonrasında kişiler arasındaki tüm husumetlerde ortadan kalkar. Eşler arasındaki kavgalar sona ererken, arkadaşlar arasındaki küslüklerde son bulur.

Gerçek Muhabbet Duaları

Gerçek muhabbet dualarının, muhabbet duaları kategorisinde en çok aranan konu olmasının bir nedeni de muhabbet duasıyla sevdiğine kavuşmak isteyenlerin daha fazla beklemeye tahammülü olmamasıdır. Muhabbet duası sayesinde kişiler arası uzaklıklar yakın olurken, sevenler de kavuşur. Muhabbet duaları içerisinde dualar yer aldığı kadar esmalara da yer verilir. Dua okuyacak olan kişi dua okumadan önce abdest almalıdır. Aynı zamanda kişi aklındaki tüm düşüncelerden arınarak sadece niyetine odaklanmalıdır. Muhabbet duası öncesinde dua okuyacak kişinin şükür namazı kılması da tavsiye edilmektedir.  Namaz sonrasında kişi negatiflikten kurtulurken, manevi duyguları güçlü bir şekilde muhabbet duası okumaya hazır duruma gelirler.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Muhabbet Duası Nasıl Etki Eder?

Su Duasının Faydaları ;Suya Okunan Muhabbet Duası

Su duası en çok tercih edilen dualar arasındadır. Su duası insanlar arasındaki problemleri ortadan kaldırırken; kişilerin de birbirine yakınlaşmasını sağlar. Su duasının faydaları arasında belki en önemlisi duanın okunmasıyla birlikte kişiye vermiş olduğu huzurdur.

Buradan diğer muhabbet dualarımıza ulaşabilir. bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Muhabbet Duası Nasıl Etki Eder? başlıklı makalemizde Adım Adım Muhabbet Duası, Çabuk Olan Muhabbet Duası ve Denenmiş Muhabbet Duaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara