Aşk Büyüleri

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? İnsanın akını başından alan duygularda birisi de aşktır. Aşk duygusu o kadar güçlüdür ki ne yaparsa yapsın aşık kişi hayatını aşık olduğu kişi için yaşamadan vazgeçemez. Aşkın karşılıklı yaşandığı durumlarda aşık olunan kişi için yaşamak muhteşem bir hayatı beraberinde getirir. Ancak aşkın karşılıklı yaşanmadığı durumlarda ise aşkın ağırlığı, aşık olan kişiyi ezer geçer. İşte aşk karşılıklı olduğunda hayatı cennete çevirirken, karşılıksız olduğunda da kişinin hayatını yavaş yavaş yıkar.

Yıkım o kadar yavaştır ki aşk acısı çeken kişi yıkılana kadar, başına gelenin tam olarak farkına varamaz. Aşkın yıkıntıları altında daha fazla kalmak istemeyen kişi ise çareyi aşk büyülerinde bulur. Aşk büyüleri sayesinde aşk acısı çeken ya da ilişki yaşadıkları kişi tarafından yeterince sevilmediklerini düşünenler istedikleri aşka da kavuşmak isterler. Aşk büyüsünün kime yapılacağı önemli olmadığı gibi yakındaki ya da uzaktaki birine de yapılabilir.

Her ne kadar aşk büyüleri herkese yapılsa da, aşk büyüleri konusunda deneyimi olmayan kişilerin bazı soru işaretleri vardır. Bu soru işaretleri ise daha çok uzakta olan birine yapılmak istenen aşk büyüleriyle ilgilidir. Örnek vermek gerekirse; uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır, uzaktan yapılan aşk büyüsü faydalı mı, uzaktan aşk büyüsü etkileri nelerdir gibi sorular aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin; sorduğu sorular arasındadır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Bozulunca Neler Olabilir?

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü Faydalı Mı?

Uzaktan yapılan aşk büyüsü faydalı mı sorusunun cevabı tabi ki de evettir.  Uzaktan yapılan aşk büyüsü yapımı konusunda insanların aklında bazı sorular olsa da başarılı bir medyumdan destek aldıklarında tüm soru işaretleri de kişinin kafasından gidecektir. Bir büyünün etkili olabilmesi büyü yapılan kişinin nerde olduğundan çok, aşk büyüsünün nasıl yapıldığı önemlidir.

aninda tutan asik etme duasi yapan hoca - Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?
Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu nedenle de aşk büyüsü yaptırmak isteyenler soru işaretlerine değil, aşklarına ve medyumun yönlendirmelerine dikkat edilmelidir. Medyum aşk büyüsü yapmak isteyen kişiyi dinledikten sonra ne yapması gerektiğini de aşama aşama anlatacaktır. Başarılı bir büyü süreci temelde dört aşamadan oluşur. İlk aşama büyü yapmak isteyen kişiyi dinlemekten geçer. Medyum büyü yaptırmak isteyen kişiyi dinledikten sonra kişinin aşkına kavuşması için en doğru büyüyü tercih edecektir. İkinci aşama medyumun aşık olan kişi için belirlemiş olduğu büyüyü hazırlamasıdır. Büyü içerisinde esmalar, dualar, tılsımlı sözler ve bazı ritüeller olur.

Üçüncü aşamada ise medyum büyü yapmak isteyen kişiye neyi, nasıl ve neden yapacağını tek tek anlatır. Son aşama ise başarılı şekilde tamamlanan büyü sürecinin etkilerini bekleme aşamasıdır. Her ne kadar büyü sürecinde zaman geçse de en zor olan süreç bekleme aşamasıdır. Tercih edilen büyüye göre değişse de ortalama bir büyünün etki süresi on gün ila 20 gün arasında değişkenlik gösterir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Yapılışı

Uzaktan Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir? Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan aşk büyüsü etkileri nelerdir, büyünün başarılı olup olmadığını nasıl anlarım gibi pek çok soru sorulur. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin bu soruları sorması doğal olsa da, sorunun cevabı aşk büyüsünün amacında gizlidir. Aşk büyüsü başarılı olduğu an itibariyle aşk büyüsü yapılan kişinin hareketlerinde de olumlu değişimler olur. Aşk büyüsü platonik aşk yaşanılan uzaktaki kişi için yapılabileceği gibi bir ilişki içerisinde olan ancak ayrılan ya da uzağa gitmek zorunda kalan kişiler için de tercih edilir. Aşk büyüsünün başarıyla uygulanmasının ardından etkileri de görülmeye başlar.

  • Platonik aşk yaşayan birisi sonunda sevdiği kişinin aşkına sahip olur. Artık aşkını tek başına yaşamak yerine sevdiği insanla birlikte aşk dolu bir hayata adım atar.

 

  • Sevdiği kişi tarafından terk edilen kişi ise uzaktaki sevgiliye yapılan aşk büyüsü sonrasında sevdiği adama / kadına yeniden kavuşur. Sevgilisi terk ettiği için pişman ve aşkının değerini anladığını da iddia etmektir. Öyle ki terk ettiği kişi olmadan hayatının bir anlamı olmadığını bile söyleyecektir. Bu çiftin kısa süre içerisinde bir sonraki adım olan evlilik sürecine başlaması da oldukça normaldir.
Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli?

 

  • Ailevi sebepler ya da ekonomik sorunlar sebebiyle sevdiği kişiyle ayrı kalmak zorunda olan kişiler tarafından da bu büyü tercih edilmektedir. Büyünün başarıyla tamamlanmasının ardından uzaktaki kişi, ne yapıp edip sevdiği insanın yanına gelmek için bir yol bulacaktır.

bağlama büyüsüne de göz atmak isterseniz tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 48 Saatte Aşk Büyüsü, Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Karıma Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara