Bağlama Büyüleri

Yakarak Yapılabilen Bağlama Büyüleri

Yakarak Yapılabilen Bağlama Büyüleri

Yakarak Yapılabilen Bağlama Büyüleri geçmişten günümüze kadar birçok insanın neredeyse çıkış noktası olmuştur diyebiliriz. Birçok kişi bu büyüler sayesinde sevdiklerine kavuşmuş, olmaz denilen nice evlilik, ilişki olmuş, karşılık alınmaz kesin olmaz gözüyle bakılan birçok aşk karşılık bulmuştur.

İnsanlar bu büyüler sayesinde istedikleri birçok şeyi de elde etmeyi başarmıştır. Gerek iş konusunda gerek para konusunda gerek ise aşk hayatlarında hemen her şeye sahip olmuşlardır. İnsanoğluna göre en büyük mutluluk kaynağı para olarak görülse, parasız insan mutsuz insan gibi düşünceler oluşsa da aslında mutsuz insan aşık olmamış insandır diyebiliriz.

Aşk duygusu öyle yüce ve güzel bir duygudur ki insanın en büyük mutluluğu da en büyük hüznü de aşktan gelir. İnsanlar sevdikçe güzelleşir, sevdikçe mutlu olur. Hele ki bu aşklar karşılıklı ise işte en büyük mutluluk da aşktan gelir. Fakat her insan her zaman sevdiklerinden karşılık alabilecek diye bir kaide yoktur.

Bazen aşklar karşılıksız kalabilir, kişiler platonik olarak birine aşık olabilir veya var olan evlilik ve ilişkiler bir gün son bulabilir. İşte o zaman da en büyük hüzün ve acı aşktan gelir. İnsanlar sevdiklerini elde etmek istediklerinde ise büyülerden medet bekler.  Büyüler kadim büyü kitaplarının tamamını kapsamaktadır. Bağlama büyüleri ise bu kitabın büyük bir kısmında yer almaktadır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

En keskin ve en güçlü bağlama büyüsü olarak bilinen Yakarak Yapılabilen Bağlama Büyüleri adından da anlaşılacağı gibi büyü yapılmak istenen kişinin eşyalarının yakılması ile yapılır. Bu büyü yapılırken kullanılan unsurlar kişinin herhangi bir eşyası ve yakma işlemi yapılırken kullanılan ateştir. Yakarak yapılan bağlama büyülerini tercih edenler; aşk acısı çekenler, ilişkilerinde sürekli olarak sorun yaşayanlar, ayrılmak üzere olanlar ve tek taraflı aşk yaşayanlardır.

Bu büyüleri etkili yapan unsur ise büyülerin yakılarak yapılmasıdır. Büyüler içerisinde en hızlı etki veren büyü yakarak yapılan büyüler olmaktadır. Yakarak yapılan bağlama büyüleri etkili olduğu kadar tehlikeli bir büyüdür de bu yüzden bu büyünün yapımı kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bağlama büyüleri de dahil bütün büyüleri yaptırmak isteyen kişiler medyum seçimlerini iyi yapmalıdır.

Çünkü daha önce de söylediğimiz gibi büyüler tehlikeli olan bir uygulamadır. Bu büyüler gerçekleştirilirken kusursuz olmak zorundadır. Bu sebeple büyü yaptırmak istediğiniz medyum ilim irfan sahibi biri olmalıdır. Ayrıca büyü yaptırmak isteyen kişi ise iletişim bakımından oldukça iyi olmalıdır ki medyumdan istediğini açık ve basit yollarla tarif etmelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  İsimlere Yapılan Bağlama Büyüleri
en etkili baglama duasi 1 - Yakarak Yapılabilen Bağlama Büyüleri
Yakarak Yapılabilen Bağlama Büyüleri

Ateşle Yapılan Bağlama Büyüsü

Ateşle Yapılan Bağlama Büyüsü adından da anlaşılacağı gibi ateşle yapılan bir büyüdür. Büyü yapılmak istenen kişinin herhangi bir materyalinin yakılması ile bu büyüler gerçekleştirilir. Bu büyüler oldukça etkili büyülerdir. Büyüyü etkili kılan ise ateşle yapılmasından kaynaklanmaktadır.  Genel olarak bu büyüyü yaptırmak isteyen; aşk acısı çekenler, sevdiğinden karşılık görmeyen kişiler, ilişkileri bitmek üzere olan kişiler veya platonik olarak aşk yaşayan kişilerdir.

Bu büyülerin yaptırılmak istenme amacı ise sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak istemeleridir. Oldukça tehlikeli büyü olan ateşle yapılan büyüler doğru kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü yapımı sırasında oluşan en ufak bir aksaklık kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Bu yüzden bu büyüleri evde denemeyiniz ve büyülerinizi yaptırtmak istediğiniz medyumları iyi seçin.

Yakma İle Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri geçmişten günümüze birçok kişinin derdine adeta deva olmuştur diyebiliriz. Çünkü bu büyülerin yapılması ve etkisini göstermeye başlaması ile birçok evlilik ve ilişki düzelmiş karşılık almayan birçok aşk karşılık almıştır. Yakma ile yapılan bağlama büyüleri oldukça etkili büyüler olmaktadır.

Bu büyüyü etkili kılan şey ise büyü yapılmak istenen kişiye ait herhangi bir eşyası yakılarak tılsımlı kelime ve duaların okunmasıdır. Bu büyüler oldukça tehlikeli bir büyü olduğu için evde denenmemeli ve medyumlara yaptırılmalıdır.

Keskin Bağlama Büyüleri; Yakarak Yapılabilen Bağlama Büyüleri

Kişiler sevdiklerini kendisine bağlamak için Keskin Bağlama Büyüleri yaptırmak isterler. Aslında bağlama büyüsü adı altında yapılan bütün büyüler oldukça keskin ve etkili büyülerdir. Fakat bu büyülerin etkili olabilmesi için doğru medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Ayrıca büyü yaptırmak isteyen kişi medyumla iyi iletişim kurmalı ve ne istiyorsa açık ve yalın bir dille ifade etmelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Çok Etkili bağlama Büyüleri

Ömürlük Bağlama Büyüleri; Yakarak Yapılabilen Bağlama Büyüleri

Sevdiği kişileri kendisine bağlamak isteyen kişiler sevdikleri kendisine ömürlük bağlansın isterler. Bu sebeple de Ömürlük Bağlama Büyüleri yaptırmak ister. Zaten bağlama büyüleri adı altında yapılan bütün büyüler ömürlük olmaktadır. Bozulmadığı takdirde de etkisini yıllarca korumaktadır. Fakat daha önce de dediğimiz gibi bu büyülerin ömürlük olabilmesi için doğru kişiler tarafından icra edilmesi gerekmektedir. Yani bu büyüleri evde kendiniz yapmak yerine bir medyumdan yardım alarak yaptırmalısınız.

Buradan bağlama büyülerine ulaşabilir inceleye bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüleri Nasıl Bozulabilir? başlıklı makalemizde Bağlama Büyüleri Nasıl Bozulabilir?, Bağlama Büyüleri Nelerdir ve Bağlama Büyülerinin Yapım Aşaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara