Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Yapılışı

Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Yapılışı

Yakarak yapılan aşk büyüleri en etkili büyüler arasındadır. Yakarak yapılan aşk büyülerinde yakılması tercih edilen malzeme ne olursa olsun, başarılı bir şekilde uygulandığında negatif olan tüm duyguları da ortadan kaldırır.

Negatif duygular ortadan kalkarken, yerine gelen duyguysa tutku dolu bir aşk olur. Yakarak yapılan aşk büyüleri içerisinde yakılan malzeme çoğunlukla fotoğraf olur.

Büyü süreçlerinde tılsımlı sözcükler ve uygulamalar önemli olduğu kadar dualarda büyük rol oynar. Diğer büyülerde olduğu gibi yakarak yapılan aşk büyülerinde de medyum desteğine ihtiyaç duyulur. Büyü yaptırmak isteyen kişiler medyum seçerken aşağıdaki detaylara önem vermelidir.

 • Büyü konusunda eğitimli birisi tercih edilmelidir. Öncelikli olarak aşk büyüsü yapmış ve bu konuda deneyimli birisi olursa daha iyi olur.
 • Havas ilimlerinde de tecrübeli olmalıdır.
 • Web sitesi incelenerek; web sitesinde yer alan içeriklerin kalitesi önemli bir ölçüdür.
 • Medyumun iletişimine ya da medyumun destek aldığı kişinin iletişimine dikkat edilmelidir.
 • Medyumun vergi levhası olup olmadığı da kontrol edilmelidir.

Yakarak yapılan aşk büyüleri hem erkeklere hem de kadınlara rahatlıkla uygulanabilir. Yakarak yapılan aşk büyüleri yakındaki bir kişiye yapılabileceği gibi uzaktaki birine de yapılabilir.

Yakarak yapılan aşk büyüleri adlı yazıma ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Büyülerde zamanın ya da konumun bir önemi de bulunmamaktadır. Uzakta olan birisine büyü yapılırken, genellikle fotoğraflar kullanılsa da; destek alınan medyumun yönlendirmesi büyük önem taşır.

Yakma ile Aşk Büyüsü

Yakma ile aşk büyüsü yapmak isteyen kişinin yapması gereken ilk adım ne istediğinden emin olmaktır. Çünkü büyüler, büyü yapılan kişinin hayatına etki edeceği gibi büyü yapan kişinin de hayatına etki eder. Yakarak yapılan aşk büyüleri çeşitli olsa da en popüler olanları aşağıdadır.

 • Kağıt Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Resim / Fotoğraf Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Kıyafet Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Tırnak Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Mum Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Bez Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü
Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Yapılışı
Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Yapılışı

Yakarak yapılan aşk büyülerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasını ardından büyünü etkileri de ortaya çıkmaya başlar. Büyü sonucunda büyü yapan ve büyü yapılan iki kişi arasında kuvvetli bir aşk bağı oluşur.

Platonik aşk yaşayan kişiler aşık oldukları kişiyle ilişki yaşamaya başlar. İlişkisi olmayanlar hiç olmadıkları kadar mutlu olurken; birbirlerinden başka kimseyle olamayacaklarını bildikleri için evlenmek için ilk adımı da atarlar. Kısacası yakma ile aşk büyüsünün başarıyla tamamlanmasının ardından herkes dileğine de kavuşmuş olur.

Ateş ile Aşk Büyüsü

Ateş ile aşk büyüsünün yapılması amacı, aşık olan kişinin aşkını doya doya yaşamasını sağlamaktır. Ateş ile aşk büyüsünün odak noktası ateştir. Ateş kullanılarak yapılan büyü sürecinde kişiye bir eşya da ateş yardımıyla yakılır. Burada amaç büyü yapılan kişinin, büyü yapan kişinin aşkının ateşiyle yanıp tutuşmasını sağlamaktır.

Bu büyü sayesinde her iki kişi de birbirine bağlanarak, tutkulu bir aşk yaşarlar. Yakarak yapılan aşk büyüsü aşkına ulaşmak için yapılabileceği gibi gerçek aşkı bularak mutlu bir yuva kurmak isteyenler tarafından da tercih edilir.

Bu sayede hayatlarının sonuna kadar yalnız kalacaklarını düşünen çoğu kişi gerçek aşkı bularak, her zaman istedikleri ve hayalini kurdukları yuvanın da sahibi olur. Ateş ile aşk büyüsü çok güçlü bir büyü olup; büyü sürecindeki her adımın doğru bir şekilde uygulanması gerekir.

Tek bir adımın atılması, hatta tek bir harfin bile yanlış söylenmesi sonucunda farklı sonuçlar meydana gelebilir. Örneğin aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişinin yanlışlık yapması sonucunda aşık olmasını istediği kişi kendinden uzaklaşabilir.

En Ağır Aşk Büyüsü

En ağır aşk büyüsü sayesinde sevdikleri adama / kadına sahip olmak isteyen kişilerin yapması gereken bir medyum desteği almaktır. Medyum danışanının ihtiyaçlarını dinleyip, eksik kalan bilgileri de öğrendikten sonra büyü sürecine de başlar. Burada medyum ne kadar önemliyse, büyü yaptıran kişinin medyumun söylediklerini de harfiyen uygulaması o kadar önemlidir.

Basit Aşk Büyüsü

Basit aşk büyüsü, her büyüde olduğu gibi kişiye özel olarak uygulanır. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişi hem kendisiyle ilgili hem de büyü yaptırmak istediği kişiyle ilgili gerekli olan tüm bilgileri medyumla paylaşmalıdır.

Paylaşılan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması büyünün başarısıyla doğrudan ilgili olduğu için bilgilerin tam ve doğru olması büyü yaptırmak isteyen kişinin sorumluluğundadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın

Ara